Kurumsal

KurumsalEğitimler

Büyük kurumsal organizasyonlar, merkezi olmayan satış ekipleri, bayiler veya diğer çeşitli ulusal veya çok uluslu satış organizasyonları ile çalışırken, genellikle maksimum sonuç ve verimlilik elde etmek için müşterinin ve yerel eğitim merkezlerinin desteklenmesi amacıyla birinci sınıf eğitim modülleri sunuyoruz.

Bireysel

BireyselEğitimler

Özelleştirilmiş ve ayrıntılı bir program arıyorsanız ancak uygulamalı koçluğa ihtiyaç duymuyorsanız ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Bireysel Eğitim Programlarımıza bakabilirsiniz.

Koçluk

KoçlukDesteği

Yaşadığınız olaylara bakış açınızı, düşüncelerinizi, sorunlarınızı hem çözüp hemde değiştirmek istiyorsanız koçluk desteği tam size göre. Bunun dışında hayatınızda her şey yolunda giderken bazı atılımlar yapmak istiyor ancak tutukluk yaşıyorda olabilirsiniz. O zaman yine koçluk desteği almanızı tavsiye ediyoruz. Geçmişin izlerinden kurtulmak, hayatı daha kaliteli ve anlamlı yaşamak, geleceği daha belirgin görmek, kendinize daha fazla zaman ayırabilmek ve kendinizi en iyi şekilde aynamak için iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettikleriniz eğitim süreçleri, koçluk çalışma prensipleri ve daha fazlası için Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilirsiniz.