Ana Sayfa Bireysel Eğitimler

Bireysel Eğitimler

Bireysel Eğitimler

Kendinize verdiğiniz değerin bir tık ötesine geçin..

iletişim Eğitimi

Etkili iletişim becerilerine sahip olmanın faydalarını anlamaya başlamadan önce, ilk önce bu üç kelimeyi söylerken neyi kastettiğimizi belirleyelim: etkili iletişim becerileri.Etkili iletişim becerileri, doğru kelime dağarcığına sahip olmaktan ve gereksiz sıfatların birlikte nasıl dizileceğini bilmekten daha fazlasıdır.Güçlü iletişim becerileri kurabilmek hayatın her evresinde her anında lazım olan görülmez bir yapıdır.Algı, stres, kültür ve çevrenin iletişim üzerinde oynadığı rolleri tanımayı öğrenerek bunları denklemden çıkarmak ve gerçekten anlaşılmak mümkündür.

Zaman Yönetimi Eğitimi

Zamanınız değerli ve sınırlı bir kaynaktır. Yapmak zorunda olduğunuz her şeyi yaparken araya giren ekstralar yüzünden yeterli zamanınız kalmadığını düşündüğünüz mutlaka olmuştur. Etkili zaman yönetimi, yeteneklerinizi ve enerjinizi daha üretken kullanmanızı sağlarken, hedef odaklı etkinliklerde daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu eğitim sayesinde gelişmiş zaman yönetimi ve organizasyon becerilerini tanımlayarak, zamanınızı ve enerjinizi etkili bir şekilde kullanabilir ve çabalarınızı hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak etkinliklere odaklayabilirsiniz.

Stres Yönetimi Eğitimi

Stres tüm profesyonelleri olumsuz etkileyebilir. Kariyerinizde, ilişkilerinizde ve her şeyden önce sağlığınıza zarar verebilir. Stresle baş etme ve stresle baş etme, bireyin farkındalıklarını artırma, düşünme biçimlerini uyarlama ve kontrolü en üst düzeye çıkarma konularında çağrıda bulunur. Özünde, stres yönetimi bireysel seçim etrafında döner.Öyleyse stres yönetimi eğitimi neden önemli ve gerekli? Bildiğimiz gibi, çoğu iş bir tür baskıyla uğraşmayı gerektirecektir.İşyerindeki optimum seviyelerde çalışmak için, bu zor durumlara nasıl iyi tepki vereceğimizi öğrenmek için bu beceriye ihtiyacımız vardır.Hepimiz için farklı sonuçlar veren iki tür stres vardır. Sağlıklı Stres; Gerçek iş tatmini elde etmek için stimülasyon sağlayan zorluklar . Bu tür bir baskı sağlıklı ve daha iyi bir iş çıkarmanıza yardımcı olur. Sağlıksız Stres: Baskı fazlalaşırsa ve stresle başarılı bir şekilde baş edemezsiniz.

Motivasyon ve Başarı Eğitimi

Motivasyon, sizin yaptığınız ya da yapmadığı her şeyin kalbinde yer alır. İnsanlar her zaman motive olur, ancak farklı motivasyon türleri vardır ve sonuçları etkileyen kişinin uyguladığı motivasyonun kalitesidir. İş yerindeki amiriniz motivasyonunuzu yıkacak şekilde yaklaşıyorsa, eşiniz veya sevgiliz yada öğretmeniniz bu tavır içindeyse bir süre sonra, işinizden, bir süre sonra eş yada sevgiliden sıkılmaya, öğretmeniniz böyle değilse bir süre sonra da okuldan uzaklaşmaya başlarsınız. Motivasyon hayatınızdaki her adımda cebinizde taşımanız gereken bir takım çantasıdır.

Başarı ve Pozitif Yaşam Eğitimi

Hiç kimsenin hayatı hem düz hem de parlak bir zemin üzerinde gitmez. Bizim gider gibi gördüğümüz kişilerin bile bazen desteğe ihtiyacı vardır. Eğer sorunlarla baş etmekte zorlanıyor, yeni bakış açıları kazanmak istiyorsanız bu eğitim tam size göre. İş hayatında yükselmek, ilişkinizde daha başarılı olmak ve sosyal alanda her daim tercih edilen bir insana dönüşmek için " Başarı ve Pozitif Yaşam Eğitimine " başlayın. Bu eğitim size "poliyanna" olmayı değil, sorunlarla nasıl mücadele edebileceğinizi öğretirken bir yandan da sorun çıkarmama sanatı üzerine çok önemli teknikler paylaşmaktadır.

Drama Eğitimi

Drama, hem kendi başına bir sanat formu hem de örgün ve yaygın eğitim ortamlarında başarılı bir şekilde çalıştığı kanıtlanmış oldukça etkili bir öğretme ve öğrenme metodolojisidir. Katılımcı, bu yaratıcı eğitim yaklaşımını, tarihine, eğitim tekniklerindeki geniş bir tiyatro ve sanat yelpazesine ve farklı eğitim bağlamında kullanımlarına dayanan felsefelerle tanıyacaktır.Daha iyi bir dünya yaratmak için, fizik formülleri, matematik denklemleri, şiirleri ve insan vücudunun organlarını ezberlemek yeterli değildir. Dünyamızın neyle ilgili olduğunu anlamak çok önemlidir. Kendine güven ve yaratıcı olmak, empati ve doğru iletişim becerilerine sahip olmak, başkalarıyla işbirliği yapabilmek, konsantre olmayı öğrenmek, problemleri çözmeyi kolaylaştırmak, birbirlerine güvenmek, disiplinli olmak ve daha sağlıklı bir yaşam için fiziksel, duygusal ve sosyal bir etkiye sahip olan drama eğitimini bilmeliyiz.

Ustalıkla İnsan Tanıma ve Yönetme Sanatı Eğitimi

Bu eğitim sayesinde insanları tanımakta herkese göre bir adım daha önde olacaksınız. İnsanın özünü kavrayarak diğer insanlar üzerinde daha güçlü bir etki bırakmanın en pratik tekniklerine hakim olacaksınız. Bu sayede iletişiminizi farklı bir açıdan güçlendirecek bu sayede ilişkileriniz, iş yaşantınız veya okul hayatınız da arzu ettiğinizden daha iyi bir noktaya geleceksiniz. Bu işin ustalıklarını hem teorik hem pratikte test etme imkanı bulurken, doğru tecrübelerle harmanlanacaksınız. Eğitim sonrası emin olun artık o eski siz olmayacaksınız.

Diksiyon Eğitimi

İletişimde sadece iletişim tekniklerini bilerek anlaşmak yeterli değildir. Diksiyonunuzunda iyi ve anlaşılır olması gerekmektedir. Doğru bir diksiyona sahip olmak demek her girdiğiniz ortamda ve koşulda fark yaratmayı sağlamak demektir. Unutmayın ki diksiyonunuz sizin kart vizitinizdir.Ne kadar iyi bir diksiyona sahip olursanız düşüncelerinizin sözcüklere dökülmüş halinin de daha anlaşılır olduğunu unutmayınız. Bu sayede nasıl söylediğinizin yanı sıra ne söylediğinizin de önemli olduğunu görecek ve daima doğru bir diksiyondan dolayı övgü timsali olacaksınız. Bu anlamda her daim tercih edilen olmak için bu eğitimi mutlaka değerlendirin.

Altı Üstü ilişki Eğitimi

İlişki dediğimizde aklımıza genelde kadın erkek ilişkisi gelir. Ancak ilişki aslında çevremizde herkesle kurduğumuz bir yapıdır. Bu noktada eğitimi özel kılan kısım ise ilişkilerde kurulan alt üst iletişim şekillerinin nasıl daha sağlıklı yönetileceğinin detaylandırılmasıdır. Altı üstü ilişki eğitimi patron - çalışan, ebeveyn - çocuk veya öğretmen - öğrenci yada sevgililer arası kurulan ilişkilerde alt üst iletişiminin nasıl daha sağlıklı götürüleceğini işlerken, bu ilişkilerde altlar üstü nasıl daha kolay yönetebilir yada üstler altları nasıl daha pozitif yönlendirebiliri anlatan bir eğitimdir. İletişiminizde başarıyı ve daha güçlü olan taraf olmayı tercih ediyorsanız bu eğitim tam size göredir.