Kişisel Gelişim Videoları – Youtube

  • Yayınlayan: Fatih Altınağaç

Kişisel Gelişim Videoları

Merhabalar değerli okuyucularım. Uzun zamandır youtube üzerinden kişisel gelişim videoları yayınlamaktayım. Gerek sizin sorduğunuz sorular üzerinden videolarımı düzenliyor, gerekse önemli olan noktalara değinmek için içerikler üretiyorum.

Kişisel Gelişim Uzmanları Videoları

Kişisel gelişim videoları noktasında internette bir çok videoya ulaşabilirken, kişisel gelişim uzmanları videoları olarak bakıldığında bir çok kişisel gelişim uzmanı arkadaşımız, youtube ve benzeri alanlara içerik üretmiyor / üretemiyor. Kişisel gelişim uzmanları videoları Üretenlerde ücretli şekilde paylaşıyor. Kişisel gelişim videoları üzerinden bugün basit ama sürekli gözden kaçırılan bir sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Zaten kişisel gelişim uzmanı fatih altınağaç olarak bunu burada sizlere anlatmazsam içim rahat etmeyecek. Kişisel gelişim video eğitim içeriklerinde de dile getirdiğim bu konuya ayrıca bir de makale yazmak istedim.

Önceki makalelerimde kişisel gelişim nedir konu başlığına değindiğim için bu kısmı atlıyorum. Merak edenler buradan bakabilirler.

Kişisel Gelişim Videoları Youtube
Kişisel Gelişim Videoları

Kişisel Gelişim Videoları Youtube

Kişisel gelişim videoları youtube üzerinden oldukça yaygın ulaşılabilecek içeriklerdir. Kişisel gelişim videolarına ulaştığınızda çoğunlukla içinde bulunduğunuz sıkıntıyı çözme veya gelebilecek sıkıntılardan en zararsız şekilde yada hiç zarar almadan nasıl atlatılacağını anlamak adına izleriz genelde. Kişisel gelişim videoları izlemekten keyif almanın bir başka nedeni de bu alana duyduğunuz ilgidir.

Kişisel gelişim uzmanlarının videolarını devamlı olarak takipte edebilirsiniz ancak burada yapılan en büyük hata, kişisel gelişim videolarını izledikten sonra eyleme geçememe problemidir. Kişisel gelişim videolarını harika şekilde izlersiniz ancak, eyleme geçmekte bazen zorlanırsınız. Hatta bazı izleyicilerimiz sadece izler hiç eyleme geçmeye yanaşmaz bile.

Verdiğim kişisel gelişim eğitimleri ve kişisel gelişim video eğitimlerinde de dile getirdiğim bir durumu tekrar anlatmak istiyorum. Kişisel gelişim videolarını izlemek, tıpkı toprağa bir tohum ekmek gibidir. O tohumun filiz vermesi için suya, gübreye, güneşe kısacası bakıma ve emeğe ihtiyacı vardır. Aynı durum videodan ziyade kişisel gelişim kitapları içinde geçerlidir. Siz değişim için emek harcamaz veya değişim için emek harcarken yolda karşılaştığınız zorluklar karşısında hemen pes ederseniz, bu sefer kişisel gelişim sizin için faydalı değil, zihninizde kişisel gelişim gereksiz bir algıya bürünecektir.

Youtube Kişisel Gelişim Kanalları

Youtube kişisel gelişim kanalları açısından baktığınızda bir çok içerik üreten insan var diyemem. Zaten kişisel gelişim gördüğüm kadarıyla aşırı ilgi gören bir alan değil. Slime yapmak veya o tarz videoları izlemek insanlara kendi gelişimlerinden daha fazla keyif veriyor. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi, sadece videoları izlemek size bir katkı sağlar mı, ehh hadi biraz diyelim. Lakin eyleme geçmek ve değişim sürecinde istikrarlı olmak, az önce ehh dediğim durumun 100 kat fazlası şeklinde size geri dönecektir. %100 bir kişisel gelişim için lütfen eyleme geçmeyi ihmal etmeyin.

Kişisel Gelişim Uzmanı Fatih Altınağaç

Kişisel gelişim videoları noktasında sizler için ürettiğim içeriklere daha kolay ulaşabilmeniz adına youtube kanalıma abone olabilirsiniz. Buraya bıraktığım link üzerinden kişisel gelişim youtube kanalıma ulaşabilir ve içerikleri izleyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim  videoları Youtube kanalım: www.youtube.com/fatihaltinagac

Yazar: Fatih Altınağaç
Kişisel Gelişim Uzmanı | Profesyonel İlişki ve Yaşam Koçu

Bir cevap yazın